Bill Clinton nuk njef Kryeministrin e Shqiperise Edi Rama – Video

0
157

Ish-presidenti i SHBA-ve Bill Clinton nuk ka njohur sot kryeministrin Edi Rama, duke mos i Kadri Vesli Edi Rama dhe Bill Clintondhënë dorën pas fjalës së tij në 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës.

Teksa ka mbaruar fjalën e tij presidenti Clinton i ka dhënë dorën Kadri Veselit, që ishte ngjitur me Ramën, Ilir Metës, Hashim Thaçit e Ramush Haradinajt, por jo kryeministrit shqiptar. Ai duket sikur nuk e njeh fare se kush është ulur pranë tyre pasi as nuk ka kthyer kokën për të parë se kush ishte ngjitur me krerët e shtetit të Kosovës. Per me teper shikoni videon. –ZonaShqip

 

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here