KRYETARI I BASHKISE DURRES, ZËRI I AMERIKËS KA DEGRADUAR

0
157

Kryetari i bashkise durres

VANGJUSH DAKO: ZËRI I AMERIKËS KA DEGRADUAR.

Kryetari i Bashkise i Durrësit, Vangjush Dako sulmon median amerikane që publikoi një sërë përgjimesh të tij me anëtarët e një grupi të dyshuar kriminal.

“E kam parë me sy të mirë, por merret me këto paçavure, kam parë një degradim të tyre. Prokuroria të bëjë punën e vet. Zëri i Amerikës, një media shumë serioze, BIRN nuk është në nivelin e Zërit të Amerikës, VOA merret me një përgjim apo me një darkë të Vangjush Dakos, kjo mua më duket njëçik e tepruar”, u shpreh Dako.

Dako tha në emisionin “Open” se Zëri i Amerikës merret me “paçavure” dhe “ka degraduar”.

Ne fakt ai vazhdon ti mohoje “akuzat” paqka se dalin video te reja dita dites dhe prokuroria vazhdon te mos deklarohet me asgje te re. –ZonahD

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here